Duster

Duster

Dacia Duster. Hayatın hakkını verenlere.

Tasarım

İç ve dış tasarım

Sağlam ve modern tasarım

Tamamen Yenilenen Duster’ın dinamik tasarımıyla ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun:

  • yeni ön yüz,
  • yeni tavan barları,
  • vurgulu, modern ve sağlam tarz.

Yeniden tasarlanan iç mekan

Tamamen Yenilenen Duster’ın iç mekanı rahatlığınız için yeniden tasarlandı:

  • daha fazla konfor için yeni ayarlanabilir koltuklar,
  • yeni ergonomik torpido ve orta konsol,
  • tüm ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen eşya gözleri.

Konfor

Her şey rahatınız için

Maceranın anahtarı

Eller serbest Dacia Kart sistemi, Duster’ına yaklaştığında seni tanıyarak kapıların kilidini otomatik olarak açıyor ve Duster’ından uzaklaştığında ise kapıları otomatik olarak kilitliyor.

Dört mevsim

İster kışın en yüksek tepelere çık, ister yazın mis gibi deniz havası al fark etmez. Sen sadece gitmek istediğin yeri seç. Dacia Duster’ın Otomatik Kliması yanında… Ayarlanabilir dijital göstergeleri ile sıcaklığı sabitleyebilir, kolay kullanımı ile ortamın havasını anında değiştirebilirsin. Dacia Duster’la 4 mevsimin hakkını ver.

Geniş saklama alanları

Dacia Duster çok sayıda akıllı ve geniş saklama alanları sunar! Yolcu koltuğunun altında yer alan çekmece sayesinde en önemli eşyalarınız elinizin altında.

Off-Road

Hakkı verilecek gerçek bir SUV

Şehrin gri asfaltından sıkıldın mı? O zaman, direksiyonu yemyeşil doğaya çevir. Yağmur, çamur demeden Duster’ın hakkını ver. Çünkü Duster’ın seni götüremeyeceği yer yok.

Her açıdan mükemmel

İster şehrin kalabalık trafiğinde seyahat et, ister bilinmeyen arazileri keşfe çık… Dacia Duster ile her yolun hakkını ver. 360° Kamerası, çukurları, tümsekleri, taşları ya da küçük engelleri tespit ederek yolculukta karşılaşacağın sorunları en aza indiriyor. Sana sadece yolların ve arazilerin keyfini çıkartmak kalıyor.

Kontrollü iniş çıkışlar

Yokuş kalkış destek sistemi ile dik yokuşlarda bile, geri kayma veya sarsılma riski olmadan kolayca kalkış yapabilirsiniz. Yokuş iniş destek sistemi ise size kontrollü inişler sağlar. İnişli çıkışlı her macerada güvenliğiniz için her şey düşünüldü.

Her şey dört dörtlük

Tırman, engelleri aş veya yokuşlardan aşağı in… Duster’ın seni götüremeyeceği yer yok. 4×4 bilgilendirme ekranı en zorlu koşullarda off-road yaparken dört dörtlük bir kontrol alanı sağlıyor.

Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

*Gösterilen Dacia Duster modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.