SİGORTA

Size trafik sigortası ve avantajlı kasko seçenekleri sunarak zamanında ve hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına almanızda da yardımcıyız.

Bika Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti , Bika Servis Oto Onarım ve Yedek Parça Tic. Ltd.Şti’nin yan kuruluşu olarak 20.02.1997 yılında faaliyete başlamıştır. Müşterilerimize tüm sigorta branşlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermeyi ilke edinen Bika Sigorta, sigortacılık sektörünün öncü kuruluşları ile işbirliğini başarıyla sürdürmektedir. Büyükçekmece ve Avcılar ‘da ki şubelerimizde müşterilerimize; kasko, trafik, dask, konut, işyeri, sağlık, mühendislik, nakliyat,emtea, all risk, seyahat branşlarında poliçe üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Personelimizin güleryüzü, bilgi ve deneyimi, kendi servislerimizin destekleri, Bika Sigorta’yı müşteri memnuniyeti ve hasar işlemlerinde başarıya taşıyan unsurlardır.

Bika Sigorta’nın uzman ve tecrübeli kadrosu ile 1997 yılından bu yana ihtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve size özel fiyat avantajı ile almanızı sağlıyoruz. Size özel teklifimiz için form doldurabilirsiniz.

Poliçe Üretim Seçeneklerimiz;
Kasko
Trafik Sigortası
Dask
Konut
İşyeri
Sağlık 
Mühendislik
Nakliyat
Emtea
All risk
Seyahat
Ferdi kaza
Bireysel Emeklilik
Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri;
Ak Sigorta
Axa Sigorta
Ethica Sigorta
Groupama Sigorta
Ergo Sigorta
Euroka Sigorta
Mapfre Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Quick Sigorta
Unico Sigorta (Yakında)