FİLO KİRALAMA

Renault Filo Kiralama seçeneğimiz ile sizlere hizmet vermeken mutluluk duyuyoruz!
Sadece şirket müşterilerimize özel kiralama taleplerini karşılayabilmek amaçlı uzun dönemli operasyonel kiralama düşünen müşterilerimize uygun fiyatlı ve uzun sürekli kiralama hizmeti vermekteyiz.
Bu alanda uzman saha ekiplerimiz sizlere hizmet verebilmek için sizleri ziyaret etmektedir.
Bizlere ulaşmak için şubelerimizi arayabilir veya bizlere web sitemiz üzerinden başvuru yaparak bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Bunun dışında Edirne Oto Kiralama olarak;
2006 yılından itibaren Filo kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Kısa bir sürede 2.000 araçlık bir filo ile sektörün öncü kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.
Büyümesini tamamen kendi öz kaynakları ile gerçekleştiren Edirne Oto Filo Kiralama sağlıklı bir büyüme trendini yakalamıştır. Üstün hizmet anlayışı ile satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri beklentilerinin ötesinde bir yaklaşımla hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Genç araç filosu ile filo kiralama hizmetinin dışında günlük ve aylık otomobil kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Edirne Oto Filo Kiralama, müşteri beklentilerini karşılama noktasındaki çözümleri ve bölgesel müşteri portföyü ile sektördeki yerini her geçen gün üst seviyelere taşımaya adaydır.
Edirne Oto Filo Kiralama sektör temsilcilerinin bir araya gelmesi ile oluşturulan TOKKDER ( Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği ) üyesidir.