KREDİ

Araç satın alırken sadece Renault ve Dacia araç satın alan müşterilerimize özel ORFIN Renault Finans hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Kredi talebinizi, satış temsilcinize hemen iletebilirsiniz, cazip kampanyalarımızdan size en uygun olanını seçmenize yardımcı olacaktır.
Kredi başvurunuz, siz henüz yetkili satıcınızdayken hızla değerlendirilecektir.
Krediyi kullanmak için gereken belgeleri de yine yetkili satıcınızda hiç vakit kaybetmeden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Bunlara ek olarak;
MaXXi Koruma
Kredinizi kullandınız, ya taksitlerinizi öderken beklenmedik bir gelişme olursa! Kredinizi geri ödemek konusunda güvende olmak istemez misiniz? Bu konuda sıkıntı yaşamamanız için size kredi koruma sigortamız Maxxi Koruma’yı öneriyoruz:
1. İşsizlik sigortası: Borçlanırken aklımızın bir köşesinde tuttuğumuz önemli bir risk. Gelin Renault finans bu konuda da sizin dostunuz olsun, tam kapsamlı işsizlik sigortası sizi en zor günlerinizde korusun.
2.Kaza sigortası: Biz kötü günde de sizin yanınızda olmak istiyoruz. Zira kaza geliyorum demez. Türkiye’deki kaza mağdurlarının sayısını tahmin edebilir misiniz? Böyle bir mağduriyet durumunda, bir de kredi borcunuz üzüntünüzü arttırmasın. Çözüm varken, neden risk alıyorsunuz?
3.Geçici iş görememe: Beklenmedik bir rahatsızlık veya talihsiz bir kaza, geçici bir süre çalışmanıza engel olabilir, bu durumda kredi taksitlerinizi ödemede desteğiniz hazır. Bu adımı attığınızda, artık riskleri dert etmenize hiç gerek kalmıyor.
MaXXi Garantim
5 Yıla kadar uzatılmış garanti seçeneği
MaXXi Değer
“Maxxi Değer, Orfin Finansman kredisi ile aldığınız aracınızı kasko sigortası dışında da koruma altına alan bir sigorta ürünüdür.
Maxxi Değer, aracınızın kaza sonucu pert olması ya da çalınması durumunda aracınızın fatura değerinin %20’si oranındaki tutarı tarafınıza öder.”

Renault Finans seçeneği dışında tercih ettiğiniz tüm bankalar ile çalışmakta, kredilendirme çalışmaları için bankalar ile iletişim ve destek sağlamaktayız.